Пластикова полиця в карту для тхорів Ferplast L 373 (Ферпласт Л 373)
- В наявності
- Код: 93245021
523 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова полиця в карту для тхорів Ferplast L 373 (Ферпласт Л 373)
Пластикова полиця в карту для тхорів Ferplast L 373 (Ферпласт Л 373) - суцільна та міцна пластикова полиця, яку можна швидко приєднати до клітки для тхорів для того, щоб створити місце відпочинку вашому вихованцеві.
Особливості Ferplast L 373 (Ферпласт Л 373)
- Полиця для тхорів
- Зроблена з міцного пластику, приєднується до клітки дуже швидко
- Створює ідеальне місце для відпочинку вашому вихованцеві
Інструкція зі збирання:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



