Пластиковий будиночок для хом'яків і дрібних гризунів Ferplast Dacia 4634 (Ферпласт Дача 4634)
- В наявності
- Код: 84634799
523 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий будиночок для хом'яків і дрібних гризунів Ferplast Dacia 4634 (Ферпласт Дача 4634)
Пластиковий будиночок для хом'яків і дрібних гризунів Ferplast Dacia 4634 (Ферпласт Дача 4634) - зручний будиночок для хом'яків із міцного пластику. Dacia має круглу форму, два отвори для входу — одне в нижній частині та одне збоку. Модель двокольорова.
Особливості Ferplast Dacia 4634 (Ферпласт Дача 4634)
- Маленький будиночок для хом'яків
- З міцного пластику, надійне укриття для вихованця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Форма | Овальна |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



