Пластиковий будиночок для хом'яків і дрібних гризунів Ferplast Isba 4638 (Ферпласт Ісба 4638)
- В наявності
- Код: 84638799
523 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластиковий будиночок для хом'яків і дрібних гризунів Ferplast Isba 4638 (Ферпласт Ісба 4638)
Пластиковий будиночок для хом'яків і дрібних гризунів Ferplast Isba 4638 (Ферпласт Ісба 4638) - комфортний пластиковий будиночок для хом'яків, який послугує надійним укриттям вашого вихованця! Isba має оригінальну форму з трикутним дахом і зручним входом. Цей аксесуар ніколи не загубиться у вашій клітині. Будиночок надасть вашому хом'яку хвилини відпочинку впродовж дня.
Особливості Ferplast Isba 4638 (Ферпласт Іскра 4638)
- Маленький будиночок для хом'яків
- З міцного пластику, надійне укриття для вихованця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 104 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



