
Годівниця для сіна й овочів для гризунів Ferplast PA 4720 (Ферпласт Пій 4720)
- В наявності
- Код: 84720017
523 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годівниця для сіна й овочів для гризунів Ferplast PA 4720 (Ферпласт Пій 4720)
Годівниця для сіна й овочів для гризунів Ferplast PA 4720 (Ферпласт Пій 4720) — підходить для таких тварин, як морські свинки та кролики. Просто й без зусиль кріпиться на решітку клітин ваших маленьких вихованців. Міцна металева годівниця для гризунів, призначена для сіна або овочів.
Особливості Ferplast PA 4720 (Ферпласт Пій 4720)
- Годівниця для гризунів
- Для сіна й овочів
- Виготовлена та міцного металу
- Ідеальна для кроликів і морських свинок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Тримач сіна/овочів |
| Вид тварин | Гризуни, Кролики |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Форма | Прямокутна |
| Особливості | Одинарна |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



