

Набір для під'єднання зовнішнього фільтра Ferplast Connection Kit для акваріумів Star (Ферпласт Конекшин Кет)
- В наявності
- Код: 67635099
5 246 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Набір для під'єднання зовнішнього фільтра Ferplast Connection Kit для акваріумів Star (Ферпласт Конекшин Кет)
Набір для під'єднання зовнішнього фільтра Ferplast Connection Kit для акваріумів Star (Ферпласт Конекшин Кет) — цей набір для під'єднання шлангів фільтра Bluextreme розроблений спеціально для акваріумів Star і доступний як додатковий аксесуар. Акуратний і природний дизайн розроблений спеціально для того, щоб не порушувати зовнішній вигляд акваріума. Набір легко встановити в акваріум Star через спеціальні отвори.
Особливості Ferplast Connection Kit (Ферпласт Конекшин Кет)
- Набір для під'єднання фільтра а акваріумах Star
- Для виведення шлангів зовнішнього фільтра в акваріум
- Акуратний і елегантний дизайн, що не порушує зовнішній вигляд акваріума
- Легко встановити за допомогою спеціальних отворів
Інструкція зі збирання:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Запчастини до фільтрів |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 770 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 246 ₴



