
Туалет — лоток для кроликів Ferplast L 305 (Ферпласт Л 305)
- В наявності
- Код: 93247899
523 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалет — лоток для кроликів Ferplast L 305 (Ферпласт Л 305)
Туалет — лоток для кроликів Ferplast L 305 (Ферпласт Л 305) - це унітаз для кроликів, який можна розташувати в тихіших частинах клітки, щоб гризуни могли вести свої справи в повній тиші. Дуже міцний, оскільки повністю зроблений із пластику, його можна очистити в одну мить.
Особливості Ferplast L 305 (Ферпласт Л 305)
- Туалет для кроликів
- Виготовлений із пластику
- Ідеально підходить для встановлення в кутку всередині клітини
- Легко очистить
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Туалет |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 370 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



