Туалет — лоток із совочком для хом'яків Ferplast Koky 4635 (Ферпласт Кокі 4635)
- В наявності
- Код: 84635799
523 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалет — лоток із совочком для хом'яків Ferplast Koky 4635 (Ферпласт Кокі 4635)
Туалет — лоток із совочком для хом'яків Ferplast Koky 4635 (Ферпласт Кокі 4635) - маленький туалет для дрібних гризунів. Складається з двох частин — безпосередньо туалету та прозорої кришки, яку легко зняти для зміни наповнювача. Пакет із наповнювачем і пластикова лопатка для швидкого прибирання входять до комплекту. Туалетик має вхід і вихід, а також гарний повітрообмін усередині.
Виготовлений із міцного пластику, який завдяки гладкій поверхні добре миється без потреби використання спеціальних засобів. Встановлюється в клітку з маленькими хом'ячками.
Особливості Ferplast Koky 4635 (Ферпласт Коки 4635):
- Туалет для хом'яків
- Виготовлений із пластику
- Ідеально підходить для встановлення всередині клітки
- Легко відкрити й очистити
- У комплекті туалет, совок, наповнювач.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Туалет |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Висота | 83 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



