

Туалет — лоток для тхорів, хом'яків і гризунів Ferplast L 370 (Ферпласт Л 370)
- В наявності
- Код: 93248099
523 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Туалет — лоток для тхорів, хом'яків і гризунів Ferplast L 370 (Ферпласт Л 370)
Туалет — лоток для тхорів, хом'яків і гризунів Ferplast L 370 (Ферпласт Л 370) - дуже зручний туалет для домашнього тхора. Ferplast Туалет L370 для Хорька розрахований на встановлення в кут клітки, завдяки чому економиться місце. Високі бортики захистять простір навколо клітини від зайвого сміття. Ви зможете легко вийняти та почистити туалет. Він виготовлений із нетоксичного пластику, тому абсолютно нешкідливий для тварин.
Особливості Ferplast L 370 (Ферпласт Л 370):
- туалет для гризунів
- обладнаний спеціальною виїмкою в передній частині стінки для швидкого доступу
- може кріпитися до клітки спеціальними гачками
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Туалет |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 523 ₴



