
Гнізовий будиночок для кроликів Ferplast Mirto 3 (Ферпласт Мірто 3)
- Немає в наявності
- Код: 84654699
1 518 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Гнізовий будиночок для кроликів Ferplast Mirto 3 (Ферпласт Мірто 3)
Гнізовий будиночок для кроликів Ferplast Mirto 3 (Ферпласт Мірто 3) - етой будиночок ідеально підходить для відпочинку вашого друга в будь-яку пору доби та є незамінним аксесуаром, що дає змогу тварині побудувати власне гніздо й піклуватися про малюків.
Гніздо обладнане знімним внутрішнім лотком для наповнювача в комплекті з решіткою. Решітку, яка дає змогу кролику не бруднити лапи, можна зняти, якщо лапи застрягатимуть.
Mirto — це екологічні продукти: вони виробляються з матеріалів, отриманих унаслідок промислового та пост споживчого перероблення, для захисту довкілля, у якому ми живемо разом із нашими друзями-тваринами.
Особливості Ferplast Mirto 3 (Ферпласт Мірто 3):
- Гнізовий будиночок для кроликів
- Безпечне та тихе укриття для відпочинку
- Незамінний на час сушіння й вирощування малюків
- Захищає новонароджених від спеки та холоду
- Відкривний дах для зручності
- Знімний піддон
- Обладнаний внутрішнім туалетним лотоком зі знімною решіткою
- Обладнаний надійним закрепом
- Кріплення в комплекті
- Круглий отвір для зручного доступу
- ЕКОЛОГІЧНИЙ продукт: виготовлений із переробленого пластику
- Розміри: 40,5 x 25,5 x у 29 cm
Інструкція зі збирання:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferplast |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Будиночок |
| Тварина | Гризуни |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 405 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 518 ₴



