Сумка-рюкзак переноска для маленьких собак і котів Trixie Connor (Тріксі) 42x29x21 см
- В наявності
- Код: 2882
1 151 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-рюкзак переноска для маленьких собак і котів Trixie Connor (Тріксі) 42x29x21 см
Сумка-рюкзак переноска для маленьких собак і котів Trixie Connor (Тріксі) 42x29x21 см — прекрасний вибір для комфортних прогулянок та подорожей з вашим улюбленцем вагою до 8 кг. Ця переноска поєднує зручність рюкзака та функціональність сумки, що робить її універсальною.
Особливості:
- відкривається спереду та збоку
- із зовнішньою кишенею
- з вбудованим коротким повідцем
- знімна нижня пластина
Розміри: 42 × 29 × 21 см
Вага тварини: до 8 кг
Матеріал: поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Поліестер |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 151 ₴












