Будиночок з кігтеточками для кішок Trixie Elena (Тріксі) 74х45х83 см
- В наявності
- Код: TX-48115
7 391 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Будиночок з кігтеточками для кішок Trixie Elena (Тріксі) 74х45х83 см
Будиночок з кігтеточками для кішок Trixie Elena (Тріксі) 74х45х83 см - ідеальне місце для вашого пухнастого друга.
Заввишки 83 см, він виконаний у ніжному кольорі шавлія та з натурального джута, що гарантує високу міцність і екологічність.
Переваги:
- Безпека та комфорт: Платформи прикрашені м'якою плюшевою підкладкою з поліестеру (250 г/м²), що забезпечує затишок і тепло для вашого улюбленця. Кігтеточки із джута ø 7 мм.
- Легкість в догляді: М'яка подушка з двостороннім шаром легко підлягає ручному пранню, тож ви завжди зможете підтримувати чистоту улюбленого місця вашого котика.
- Стильний дизайн: Ніжний колір шавлія впишеться в будь-який інтер'єр, додаючи приміщенню домашнього затишку.
- Розвиваюча гра: Будиночок і драпак сприяють фізичному розвитку вашого домашнього улюбленця, дозволяючи йому гратися, досліджувати та літати по його рівням.
Розміри:
- Нижня платформа: 74 × 45 см
-
Висота: 83 см
-
Діаметр стовбчиків: 11 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-будиночок |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 740 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Висота | 830 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Сизаль |
| Стан | Нове |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 391 ₴










