


Кігтеточка з лежанкою для кішок Trixie Dalia (Тріксі) 36х36х54 см
- В наявності
- Код: TX-48117
2 030 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кігтеточка з лежанкою для кішок Trixie Dalia (Тріксі) 36х36х54 см
Кігтеточка з лежанкою для кішок Trixie Dalia (Тріксі) 36х36х54 см - стильний та функціональний меблевий аксесуар, який стане справжнім притулком для ваших котів і котиків, даруючи їм комфорт і захист. Знизу є цікава іграшка з м'ячиками, посередині кігтеточка, а на верху зручний плюшевий лежак.
Особливості:
- джут: ø 5 мм
- структурований м'який плюш (поліестер): 800 г/м²
- ігрова основа з м'ячиками
- м'яка платформа зверху
- площа основи: ø 36 см
- висота: 54 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 540 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Матеріал | Джут |
| Стан | Нове |
| Вид тварин | Кішки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴



