


Рюкзак - переноска для собак і котів Trixie Chloe (Тріксі) 43х39х27 см
- В наявності
- Код: TX-28823
1 975 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак - переноска для собак і котів Trixie Chloe (Тріксі) 43х39х27 см
Рюкзак - переноска для собак і котів Trixie Chloe (Тріксі) 43х39х27 см — допоможе вихованцеві забути про всі труднощі переїзду, він буде надійно захищений від навколишнього світу, а комфортні умови перетворять довгу дорогу в відпочинок.
Це розробка знаменитого німецького виробника товарів для тварин Trixie, яка призначена для транспортування вихованців в поїздках. Вихованці часто погано реагують на будь-якого роду переїзди, а це безпосередньо впливає на їх здоров'я. Структура переноски забезпечить вихованцеві максимальний комфорт, а хороша вентиляція дозволить зберегти самопочуття вихованця на високому рівні.
Характеристики:
з поясним ремінцем для ідеального розподілу ваги- дуже зручний у носінні та дбайливий до спини
- з нагрудним ремінцем
- стабільна форма
- можна відкрити зверху
- додаткова дрібна сітка для захисту від комах
- великі сітчасті вставки для оптимальної вентиляції
- м'яка вставка із зовнішніми кишенями
- з інтегрованим коротким повідком
- поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Висота | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴



