Рюкзак - переноска для собак і котів Trixie Lyla (Тріксі) 42х34х22 см
- В наявності
- Код: TX-28830
2 563 ₴
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак - переноска для собак і котів Trixie Lyla (Тріксі) 42х34х22 см
Рюкзак - переноска для собак і котів Trixie Lyla (Тріксі) 42х34х22 см — зручний і стильний аксесуар для прогулянок, подорожей або відвідувань ветеринара. Цей рюкзак ідеально підходить для собак вагою до 8 кг, забезпечуючи комфорт як улюбленцю, так і його власнику.
Особливості:
- Максимальний комфорт: плавно регульовані м'які плечові ремені роблять носіння рюкзака зручним навіть під час тривалих прогулянок.
- Дихаючий матеріал: сітчасті вставки забезпечують хорошу вентиляцію, створюючи затишну атмосферу для вашого вихованця.
- Функціональні деталі:
- Легко відкривається спереду для швидкого доступу до собаки.
- Зовнішня кишеня з отвором спеціально призначена для рулонів мішків для прибирання за вихованцем.
- Безпека: інтегрований короткий повідець фіксує улюбленця всередині, запобігаючи його випадінню.
- М'яке дно: нижня пластина з чохлом зі штучного хутра ягняти (знімний для зручного чищення) забезпечує комфорт улюбленцю.
- Матеріали: міцний і легкий поліестер.
Розміри: 34 × 22 × 42 см.
Рекомендована вага вихованця: до 8 кг.
При виборі переноски для свого вихованця звертайте увагу не тільки на його вагу, а в першу чергу на його зріст і на довжину в положенні лежачи (з урахуванням витягнутих лап).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Рюкзак-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Максимальне навантаження | 8 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Висота | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 563 ₴









